Stuple Industries слоевит жолти маргаритки цветаат диви цвеќиња од тревки од тревки за сликање сјајни сјајни сиви лебдечки врамени платно печатени wallидни уметности, дизај
Неодамнешно

Stuple Industries слоевит жолти маргаритки цветаат диви цвеќиња од тревки од тревки за сликање сјајни сјајни сиви лебдечки врамени

DEN 2.00

Това е достапна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : растение; цвет; цвет; маргаритка; маргаритки; цветен дизајн. Дизајн по непознат.

Основните својства

Додатоци на производот