Индустри за факултет ги шири вашите крилја охрабрувачки пеперутки мотивациски цитат Графички уметнички сјај сиво лебдечки врамен платно печатење wallидна уметност
Неодамнешно

Индустри за факултет ги шири вашите крилја охрабрувачки пеперутки мотивациски цитат Графички уметнички сјај сиво лебдечки врамен

DEN 319.52

Това е достапна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : инсект; безрбетници; животно; пеперутки; цитат. Дизајн од Синди obејкобс.

Основните својства

Додатоци на производот