DesignArt 'Осамено дабово дрво на полињата со традиционално рамка за платно на лисјата на лисјата
Неодамнешно

DesignArt 'Осамено дабово дрво на полињата со традиционално рамка за платно на лисјата на лисјата

DEN 3.00

Това е достапна

"Овој исклучителен осамен даб на полињата со лисја од авторски лисја врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја од нашите ликовни печати за платно на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои . Нашата ликовна уметност Гикул Печатените платно се отпечатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на Страна. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата платно уметност, комплетот за виси е евидент е комплет за виси Вклучено така е подготвено веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Пејзажи,. Лесно е да се обеси "Ова печатење на платното е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Основните својства

Додатоци на производот