Индустриски студенти цветаат бели цвеќиња графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од Лиз ardардин
Неодамнешно

Индустриски студенти цветаат бели цвеќиња графичка уметност металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност,

DEN 607.84

Това е достапна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно истегнат над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна Рамка за кутии. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 Canvas Art. Подвижни големини на рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : шема; цветни; растенија; анемон; цвет; ливче; цветниот аранжман; модерен. Дизајн од Лиз ardардин.

Основните својства

Додатоци на производот