Шик Дома Кајзер 7-Парче Шерпа Наредени Утешител Во Собата, Кралот, Греј
Неодамнешно

Шик Дома Кајзер 7-Парче Шерпа Наредени Утешител Во Собата, Кралот, Греј

DEN 895.84

Това е достапна

Овој кадифен, утешител обложен со Шерпа има дизајн на набори со цврста бела подлога. Микрофибер лист сет и дизајн координирани перница шамс се вклучени за да се заврши изгледот. * Вклучува : 1 Утешител, 2 Шами, 1 Рамен Чаршав, 1 Вграден Чаршав, 2 Кутии За Перници. • Боја На Предметот : Сива. • Материјал : Микро кадифен. • Упатства за нега : ЛУКСУЗЕН СУПЕР МЕК МИКРОПЛАШ Што Може Да Се Пере Во Машина - утешителот е направен со микро кадифен со врвен квалитет и шерпа постава за неверојатен ноќен сон. НАДОЛУ АЛТЕРНАТИВНО ХИПОАЛЕРГИЧНО ПОЛНЕЊЕ - шик домашниот утешител е полнет со хипоалергично синтетичко полнење, идеално за оние со алергии. СТИЛ и УДОБНОСТ - нашиот моден утешител поставува стил и функција на мешавина за да ви даде најдобар изглед и најудобна постелнина. КАДИФЕН шерпа-Набразден штипка пинтук супер мек микро визон шерпа наредени-Дизајн координирани шамови го комплетираат изгледот. НАПРАВЕНО СО ВАС на УМ-Секој сет е направен со строга контрола на квалитетот и вклучува утешител на кралот, чаршафи и украсни шеми.

Основните својства

Додатоци на производот