Без граници на основниот тексас на јуниорите на јуниорите
Неодамнешно

Без граници на основниот тексас на јуниорите на јуниорите

DEN 622.40

Това е достапна

Доживејте ја крајната удобност и стил со без граници, јуниори со висок пораст на слаби фармерки. Супер истегнување на овие фармерки ја задржува својата форма форма од ден на ноќ. Дизајнот на тексас за миење на киселина додава ретро вибрација што ќе ги има сите очи кон вас. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 '', половината : 26 '', биста : 33 '', колкови : 36 ''. Моделот носи големина 7. Приближен инсем : 22,5 '' манжетен; 24 '' редовно. Супер истегнување слаби вклопување. Висок пораст. Затворање на предната и поштенската вратоврска. Тексас за миење киселина; Запамениот полите е манжетно. 41% памук/28% Repreve Polyester/27% Rayon/4% Spandex. Машина за перење. Увезени. Супер истегнување на слаби фармерки за јуниори од без граници.

Основните својства

Додатоци на производот