Хибридни Јуниори Мјауи Празници Графичка Маица
Неодамнешно

Хибридни Јуниори Мјауи Празници Графичка Маица

DEN 303.84

Това е достапна

Мјауи Празници! Покажете го вашиот празничен дух со оваа забавна и модерна графичка маичка од Хибрид. Спарете се со вашите омилени слаби фармерки и клоци комбо и вашата облека е поставена! Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи големина С. Опуштено вклопување. Кружен врат. Графички печатење напред. 60% Памук/40% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Графичка Маица за Јуниори Од Хибрид.

Основните својства

Додатоци на производот