Без граници на отворено пуловер на јуниорите
Неодамнешно

Без граници на отворено пуловер на јуниорите

DEN 328.00

Това е достапна

Тоа е стил на варсити на ниво без отворено пуловер на границите направен во мека, четкана ткаенина од хаци и има ленти за контраст на ракавите. Со опуштена силуета и привлечен дизајн на отворено, овој пуловер е пријатна додаток на вашиот стил дома или обична облека за викенд. Исклучиво на. Материјал : 86% полиестер/10% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : широк тркалезен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги раглански ракави со детали за прислушување на контраст. Ockебови : Предниот кенгур џеб има најважни работи. Карактеристики : Дизајн на отворен грб; четкана ткаенина од хаци; ребрести манжетни и полите. Отворениот пулвер на јуниорите од без граници.

Основните својства

Додатоци на производот