Мичиген Тркало Vorte C - Серија 3-Сечилото Алуминиум Пропелер-RH, 11-3 4 Дијаметар 15 Теренот
Неодамнешно

Мичиген Тркало Vorte C - Серија 3-Сечилото Алуминиум Пропелер-RH, 11-3 4 Дијаметар 15 Теренот

DEN 1.67

Това е достапна

Алуминиумски пропелер со високи перформанси НА Мичиген Вил користејќи ГО Системот XHS/XHS II Xchangable Hub. Одликувајќи се со геометрија на сечилото со високи перформанси, прецизно избалансирани сечила, палто во прав со висок сјај и заменливост со системот Mercure Flo-Torq II, Vortex XHS/XHS II е одличен избор за замена или резервен пропелер за чамци. Тие се препорачуваат за следниве апликации : надувување, алуминиумски конзоли, чамци за перде, офшор синглови, понтони, скибоари и семејни крстосувачи. Геометрија на сечилото со високи перформанси. Користи XHS/XHS II Xchangable Центар систем-центар комплет продаваат одделно. Препорачани Апликации : надувување, алуминиумски конзоли, чамци за перде, офшор синглови, понтони, скибоари и семејни крстосувачи. 11-3/4" Дијаметар х 15" Теренот. Ротација : Десната Рака.

Основните својства

Додатоци на производот

Cricut® BrightPad®
Неодамнешно
Cricut® BrightPad®
Това е достапна
DEN 1.33
ценето: