Влошки За Убијци Летаат Подлога За Колена, Црна, Средна
Неодамнешно

Влошки За Убијци Летаат Подлога За Колена, Црна, Средна

DEN 3.00

Това е достапна

Глобално популарно, Коленото за Мува е 187 Влошки За Убијци најтенки и најразновидни подлоги за колена. Употребата е првенствено за лизгање со вкрстени апликации во други акциони спортови. Коленото За Мува е докажана опција за безбедност и заштита. Контурирана форма-фитинг дизајн лулки коленото. Супериорен систем за пена апсорбира тврди влијанија. Рационализирање на обликот и дизајнот ја зголемува мобилноста.

Основните својства

Додатоци на производот