Црвена Кап® Машка Кошула За Фустан Со Долги Ракави Лесна Нега
Неодамнешно

Црвена Кап® Машка Кошула За Фустан Со Долги Ракави Лесна Нега

DEN 3.33

Това е достапна

Ветре низ вашиот работен ден со оваа лесна нега, одлична работна кошула со долги ракави. Доволно е удобно да се носи постојано и доволно издржливо за да ја преземе целата злоупотреба што можете да ја фрлите. Плус, неговите својства за лесна нега значат дека оваа кошула секогаш ќе биде подготвена да оди на работа кога сте. Лесна завршница за нега за целодневен, професионален изглед. Џебот на градите обезбедува удобно складирање. Одделен дводелен јарем. Кутија набори назад.

Основните својства

Додатоци на производот