Мажи Жени Плажа Срце Шема Кошула Секојдневен Одмор Облека, Возрасни-8XL,#05
Неодамнешно

Мажи Жени Плажа Срце Шема Кошула Секојдневен Одмор Облека, Возрасни-8XL,05

DEN 0.67

Това е достапна

2023 Машки Кошули Харајуку Блузи Со Кратки Ракави 3дпринт Модни Кошули Облека. 1.Мек и удобен материјал. Оваа кошула со копчиња е изработена од полиестер и еластан. Уникатната ткаенина ја прави дише и лесна. Бидете удобни и опуштени. 2.Креативни печатени обрасци. овие кошули се испечатени со цртан филм симпатична pattern.no бледнее. краток Ракав. Затворање : Копче Мек и удобен материјал. Креативни печатени обрасци. изработени од полиестер и еластан.

Основните својства

Додатоци на производот