Корсет Женски Тренер За Половината Во Канцеларија За Трчање Во Теретана Јога Плус Големина Бел Црн Спанде Спорт За Дишење Кука И Око Контрола На Стомакот Притиснет
Неодамнешно

Корсет Женски Тренер За Половината Во Канцеларија За Трчање Во Теретана Јога Плус Големина Бел Црн Спанде Спорт За Дишење Кука

DEN 3.33

Това е достапна

Прицврстување : корсет за слабеење на половината со куки и очи 3 ви овозможува да ја прилагодите потребната компресија, додека веднаш ја зацврстувате стомачната област. Корсетот за тренер на половината со 4 пластични коски може да обезбеди дополнителна поддршка за болки во долниот дел на грбот и да ве држи во најдобро држење на телото.Овој обликувач на половината се одликува со издржлива ткаенина со висока компресија која држи сѐ во удобна, лесна и дише . Високата компресија околу половината може да ја намали линијата на половината за повеќе од 2 инчи за да ви ја даде посакуваната фигура на песочен часовник.Овој тренер за половината потенок е околу 24,5 см во должина, па затоа е погоден за долго торзо. Кога ќе го облечете, ќе го покрие речиси целиот стомак, особено маснотиите и стомакот. Овој корсет За долна Облека за жени може да се совпадне во секоја облека во секојдневната работа. И тоа е совршено за активности на отворено како трчање, јога и пешачење.Мултифункционален Стегач На Половината-ефикасниот тренер за половината може да го израмни стомакот, да го намали линијата на половината, да го поддржи грбот, постпарталното закрепнување, да го подобри држењето на телото, да ги загрее мускулите и да ја ублажи болката во половината. Корсет Женски Тренер За Половината Во Канцеларија За Трчање Во Теретана Јога Плус Големина Бел Црн Спандекс Спорт Кука За Дишење И Контрола На Стомакот На Очите Притиснете Напред Затворете Ја Еднобојната Есенска Зимска Пролет.

Основните својства

Додатоци на производот