Кросбоди Јаже Магнетни Прстен Држач Случај За Xiaomi POCO C Lite Redmi Забелешка Pro 9S 10S 9T 9C Картичка Покритие
Неодамнешно

Кросбоди Јаже Магнетни Прстен Држач Случај За Xiaomi POCO C Lite Redmi Забелешка Pro 9S 10S 9T 9C Картичка Покритие

DEN 0.33

Това е достапна

Кросбоди Јаже Магнетни Прстен Држач Случај За Xiaomi POCO X3 M3 C3 11 Lite Redmi Забелешка 10 9 8 Pro 9 S 10 S 9 T 9 C Картичка Cover MODERN & Практичноможете да го носите телефонот лежерно преку рамото и секогаш да ги држите рацете слободни и БЕЗБЕДНИ Одржувањето на телефонот суспендиран на кабел значи дека можете да избегнете да го испуштите, додека силиконската обвивка обезбедува дополнителна заштитаквалитетен ПРОИЗВОД кабелот Е Произведен Од Робустен Најлон, А Затворачот Е Изработен Од Легура На Цинк Во Златна Боја, Поединечно Прилагодлив Кабелот Има Вкупна Должина ОД 160 СМ И Може Флексибилно Да Се Прилагоди На Саканата должина на јажето за магнетно држач за прстен ЗА јаже XIAOMI poco x3 m3 c3 11 lite redmi забелешка 10 9 8 pro 9s 10 S 9 T 9с картичка покритие.

Основните својства

Додатоци на производот