Машки Папи Памук Низок Пораст Краток
Неодамнешно

Машки Папи Памук Низок Пораст Краток

DEN 1.00

Това е достапна

Папи 100% Памук Низок Пораст Краток-5 Пакет (554140). Папи 100% Памук Краток Пораст - 5 Пакет 554140 ви дава можност да складирате удобност и мекост. Секој краток без летање има стил со низок пораст и нема ознаки. Покриената еластика на отворите на половината и нозете обезбедува сигурно вклопување. Пакетот од 100% Памук Со Низок Пораст на папи-5 е направен од чист памук. 100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. 5 Пакет.

Основните својства

Додатоци на производот