Божиќен Подарок САМ Среќен Божиќ Пластично Писмо Светилка Декор Нова Година Декорација Новогодишна Елка Декорација Приврзок ,За Дневна Соба И Трпезарија, Топло Бе
Неодамнешно

Божиќен Подарок САМ Среќен Божиќ Пластично Писмо Светилка Декор Нова Година Декорација Новогодишна Елка Декорација Приврзок

DEN 479.84

Това е достапна

Големина : 27,5 см*10,5 см. Напојување : батерии со копчиња, (испрати батерии). Роман Божиќ светилка : . оваа извонредна висечка декоративна светилка е направена со комбинирање на класична висечка декоративна светилка со популарно осветлување. Тоа не е ограничено со режим на приклучок и напојување и може да се користи во повеќе прилики. топла Бела ПРЕДВОДЕНА Божиќна декорација : . оваа висечка декоративна светилка е изработена од висококвалитетна пластична плоча со висока пропустливост на светлина. Светлата и топла БЕЛА ЛЕД светилка ја прави светилката многу транспарентна, убава и привлечна. Совршен за создавање среќна Божиќна атмосфера. безбедност : . Напојува со 3 батерии со копчиња( вклучувајќи); Вградени висококвалитетни мониста ЗА ЛЕД светилки За заштеда на енергија, овој декоративен лустер работи со многу низок напон ОД 3 V, што може да се лади долго време. Можете да инсталирате насекаде без комплексна инсталација. модни Божиќни орнаменти : . висат на вратата со Божиќни венци; Инсталиран во детска соба; Декорација На елка; Висат во дневната соба и трпезаријата. Дедо Мраз Ќе ги памети вашите неверојатни украси Овој Божиќ. Заштита на животната средина : . Висококвалитетна пластична плоча. За разлика од лесно скршените стаклени светилки, овие светилки може повторно да се користат следната година. . Најдобриот производ, најразумната цена, заслужувате да го имате. 2021 Божиќен Подарок САМ Среќен Божиќно Писмо Декорација На Светилка Новогодишна Декорација Приврзок За Декорација На Новогодишна Елка . Материјал : пластика. Боја : топло бело. Големина : 27,5 см*10,5 см. Напојување : батерии со копчиња, (испрати батерии). Моќност : 3 (В). Количина : 1. Големина : 27,5 см*10,5 см. Напојување : батерии со копчиња, (испрати батерии). Роман Божиќ светилка : . топла Бела ПРЕДВОДЕНА Божиќна декорација : . модни Божиќни орнаменти : .

Основните својства

Додатоци на производот