Дел Ширина 14 Лаптоп-Основни i5-8365U-8GB RAM МЕМОРИЈА-128GB SSD-UHD Графика-Windows Про-Црна
Неодамнешно

Дел Ширина 14 Лаптоп-Основни i5-8365U-8GB RAM МЕМОРИЈА-128GB SSD-UHD Графика-Windows Про-Црна

DEN 1.33

Това е достапна

Ние го правиме сето ова за да можете да се фокусирате на стратешката работа што го придвижува вашиот бизнис напред. Вградени Уреди Предна Камера/Веб Камера Да. Секој детал од вашето распоредување ќе го насочите со нашиот Портал Tech Direct кој има невидено ниво на контрола, автоматизација и едноставност. Поврзете се насекаде : беспрекорно работете во движење благодарение на опционалните мобилни брзини за поддршка на широкопојасен интернет до 450 Mbps*.

Основните својства

Додатоци на производот