Бура Оригинален Вигл Варт05
Неодамнешно

Бура Оригинален Вигл Варт05

DEN 2.33

Това е достапна

Одлично за таргетирање на префинети риби од кој било вид, Брадавицата За Мрдање е легендарна мамка со многу приказни за риби што треба да се раскажат. Легендарната акција од страна на страна со сите брзини со силен штракаат и само вистинските обрасци за секоја состојба. Одликувајќи се со премиум vmc® супер-остри куки, оваа мамка е ефикасна риболов во секој случај, насекаде. Тенеси Шад.

Основните својства

Додатоци на производот