Менхетен Удобност Кабрини Тв Штанд И Лебдечки ЅИД ТВ Панел СО LED Светла 2. Во Црно
Неодамнешно

Менхетен Удобност Кабрини Тв Штанд И Лебдечки ЅИД ТВ Панел СО LED Светла 2. Во Црно

DEN 7184.00

Това е достапна

Тв Штандот Кабрини и Панелот Кабрини заедно создаваат комплетен Центар За Забава Во Домашно Кино! Лесно маневрирајте Го Штандот За ТЕЛЕВИЗИЈА Кабрини 2.2 на своето место, со погодни тркала за аранжман без проблеми. Монтирајте го ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР директно Кабрини ТВ Панел за повеќе завршен изглед. Тв штандот е изграден со 6 пространи дупки и 2 лизгачки фиоки за управување со вашиот неред. 2-те НАДЗЕМНИ LED светла создаваат пријатна и домашна атмосфера во вашата дневна соба. Изберете помеѓу различни модерни завршетоци за да ја комплиментирате вашата животна средина. Нашите уникатни завршетоци овозможуваат лесно чистење, така што вашиот држач за ТВ секогаш изгледа сјајно и ново. Уникатната боја е заштитена со Микробанска Антибактериска Заштита. 2 Парче Театарски Центар. ЅИД МОНТИРАНИ ТВ Панел И Слободен СТОИ ТВ Стојат За Дневна Соба и спална соба употреба. * При Склопување, мерки : 85,8 инчи Во Должина, 73 инчи Во Висина, 17,5 инчи Во Длабочина. * Се препорачува за ТЕЛЕВИЗОР со Рамен Екран од 70 инчи . * Вклучува Загради за Монтирање ТЕЛЕВИЗОР На Панел * Доволно Простор за Складирање Со Медиумски Дупки за Управување со Жица и 1 Медиумска Дупка за ТВ Жица. * Карактеристики 6 Полици за Медиумски Уреди И Предмети За Складирање, 2 Телескопски Слајдови За Фиоки и 1 Надземна Полица за Рамки За Слики И Предмети Што Може Да се Соберат * Софистицираната Надземна Полица Вклучува LED Светла. * Потребно Е Домашно Склопување. Вклучен Е Целиот Хардвер. Се препорачува За Ѕидови од Тули и Бетон.

Основните својства

Додатоци на производот