Камионспек Мравка. Монтирање Комплет Монтирање И 18 ' Јасен Кабел
Неодамнешно

Камионспек Мравка. Монтирање Комплет Монтирање И 18 ' Јасен Кабел

DEN 1.67

Това е достапна

Вклучува еден 3-насочен држачи за огледало со двојни жлебови со монтирање на огледало со 4 завртки и конектор СО239. Хардверот отпорен на ' рѓа од нерѓосувачки челик е домаќин на 100% некорозивен дизајн и 3-насочната монтажа со двоен жлеб е погодна за универзални инсталации. Кабелот за антена од 18 ' чист мини-8 CB има централен проводник со 16 мерачи и обликувани краеви за заштита од влага, а штитот од 95% штити од губење на сигналот што овозможува зголемени перформанси. 144 плетени нишки бакар. Вклучува Еден 3-Насочен Двоен Жлеб Антена Огледало Монтирање. 4 Монтирање На Огледало со Завртки СО239 Конектор. Хардвер Отпорен на ' рѓа Од Нерѓосувачки Челик за 100% Некорозивен Дизајн.

Основните својства

Додатоци на производот