BFGoodrich g-Force R Лето P225 40ZR18 LL 83w Гума
Неодамнешно

BFGoodrich g-Force R Лето P225 40ZR18 LL 83w Гума

DEN 0.67

Това е достапна

BFGoodrich G-Force R1 Тркачка Патека/Автокрос Гума Нуди конзистентност круг по круг за друмски трки И патека days.As Тркачката Патека На Бфгудрич е обликувана на длабочина на шарите од 4/32 инчи; не е потребно бричење.Популарни Замена На Пазарот Фитинзи : . Бмв 3 серија вклучувајќи М3 . Шевролет Корвета . Форд Мустангот . Хонда Цивик . Мазда МХ-5 Миата.

Основните својства

Додатоци на производот