12W 12H 1 2P Свиндон Панел Калапи Агол
Неодамнешно

12W 12H 1 2P Свиндон Панел Калапи Агол

DEN 1.67

Това е достапна

Нашите прекрасни обликувања и агли на панели додаваат декоративно, историско чувство на ѕидовите, таваните и парчињата мебел. Тие се направени од уретан со висока густина што му дава на секое парче уникатни детали што го имитираат оној на традиционалните дизајни на гипс и дрво, но на дел од тежината. Ова значи едноставна и лесна инсталација за вас. Најдобриот дел е што можете да направите свои форми и големини со едноставно сечење на парчето за обликување до големината, а потоа закопчување до украсните агли. Овие исто така најчесто се користат за ефтин изглед на вајнскот. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Цврст уретан за максимална издржливост и детали. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

Основните својства

Додатоци на производот