Оз Попканн-Пред-измерен, кино-стил, се-во-едно јадро, сол, нафтени пакувања за машини за пуканки од Велики Северна пуканки
Неодамнешно

Оз Попканн-Пред-измерен, кино-стил, се-во-едно јадро, сол, нафтени пакувања за машини за пуканки од Велики Северна пуканки

DEN 3.00

Това е достапна

Големите северни пуканки 6oz пуканки со пуканки го прават тоа да се појави на третирање во стил на кино на вашата следна забава или настан. Идеално за употреба со машини за пуканки со котел 6oz, овие пакувања се комплетни со совршена количина на кернели, кокосово масло и сол со вкус на путер, за постојано одлично дегустација пуканки секој пат - без хаос или врева. Секоја се-во-една, пред-измерена закуска пакет прави приближно 6 квартови по циклус и служи 4-6 лица. Овој случај на 12 пакети со пуканки е идеален за вашиот домашен театар, забави во задниот двор или ноќна ноќна ноќ. Случај со 12 пакувања со пуканки-овој случај на 12 претходно портокални пакувања со пуканки е совршен и за домашна или деловна употреба, а пакетите се мали и компактни за лесно складирање . Пред-мериран пакувања на сите-едно-секој пакет доаѓа со Идеалните претходно измерени стапки на непрепсечени кернели, кокосово масло и сол со вкус на путер, за постојано одлична пуканки со квалитет на кино, секој пат . за машини за пуканки од 8 мл-делот пакетите се идеални за употреба со машини за пуканки кои се опремени со котел од 8 мл, и секој пакет прави приближно 8 квартови-доволно за да се хранат 6-8 лица . лесни и неред бесплатно-индивидуалните гурмански пакувања за закуски од пуканки од Велика Северна пуканки можат едноставно да се отворат и да се истури десно во котел-не Мерење на чаши, истури или хаос за да се справи со . Детали за производот - Содржи : Кернели, кокосово масло, сол со вкус на путер; Без диацетил и глутен; Случај од 12.

Основните својства

Додатоци на производот