Френклин Спортски Мариноване Игралиште Маркер Комплет
Неодамнешно

Френклин Спортски Мариноване Игралиште Маркер Комплет

DEN 1599.84

Това е достапна

Комплетот За Маркери За Спортски Мариноване на Френклин лесно ја трансформира секоја судска област во брз терен за кисела топка. Комплетот вклучува (4) флексибилни судски маркери Во Форма На Буквата Л и (8) во форма На т, кои лесно може да се транспортираат со вас од суд до суд. Материјалот за лесна нега е површински избришан за лесно чистење и светлата боја јасно ги идентификува судските линии. ТРАНСФОРМИРАЈТЕ ја секоја судска област во терен за мариноване со Комплет Маркер За Спортски Терен Френклин. Овој комплет вклучува се што ви треба за брзо поставување на граничните области за играта на кисела топка за неколку минути. ВКЛУЧУВА (4) парчиња Во Стилот На Л и (8) парчиња во Т-Стил. Материјалот ЗА ЛЕСНА НЕГА може да се избрише по судска употреба. СВЕТЛИ лесни за гледање маркерите ги истакнуваат судските граници. ПРЕНОСЛИВ?овој сет е лесен за носење со вас од суд до суд!.

Основните својства

Додатоци на производот