Филаделфија 76ерс - С. Престон маскота Френклин wallид постер, 22.375 34
Неодамнешно

Филаделфија 76ерс - С. Престон маскота Френклин wallид постер, 22.375 34

DEN 3.33

Това е достапна

Овој трендови меѓународни НБА Филаделфија 76ерс - маскота С. Престон, Френклин wallид постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Интернационал НБА Филаделфија 76ерс - С. Престон маскота Френклин wallид постер : Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 24,25 "x 35,75" x .75 ".

Основните својства

Додатоци на производот