Кујнаид Алуминиум Нелеплив 10 и 12 Тави Близнак
Неодамнешно

Кујнаид Алуминиум Нелеплив 10 и 12 Тави Близнак

DEN 2.33

Това е достапна

Оваа комбинација на тава ви дава две големини на една од најкористените тави во секоја добро опремена кујна. Со наклонети страни, овие разноврсни тави се идеални за готвење омлети, палачинки и кесадили, како и пржење зеленчук и пржење месо или риба. И нашиот издржлив трислоен внатрешен слој обезбедува долготрајни нелепливи перформанси. ? Безбедна машина за миење садови (повеќе) ? Тежок Алуминиум ? Индукциски Способен Престој-Рамна Основа ? Трислоен Нелеплив ? Печка Безбедно до 400°F.

Основните својства

Додатоци на производот