Pantersенски чипка од радоспун, чипка гаќички, 3-пакувања, големини XS до 3x
Неодамнешно

Pantersенски чипка од радоспун, чипка гаќички, 3-пакувања, големини XS до 3x

DEN 3.33

Това е достапна

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Исечете во стил на жица, оваа ултра удобна гаќичка од радоспун е дизајнирана со мека, истегната чипка за романтичен изглед. Достапно во удобно три пакувања за моментално освежување на вашиот материјал за фиоки на Undies : 84% Spandex/16% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 пара гаќички. Големина : Моделот е 5'8 "и носи затворање со големина S. од oyојспун.

Основните својства

Додатоци на производот