Undies.com врзана боја, случајна гаќичка, пакувања
Неодамнешно

Undies.com врзана боја, случајна гаќичка, пакувања

DEN 175.52

Това е достапна

Нашиот лесен грб има удобност што ја барате од овој фаворит засекогаш. Кога удобноста е она што го барате, но покриеноста не е, ова е совршен стил. Ако спаѓате помеѓу големини, предлагаме да се зголемиме, овој стил трае близу до телото. Моделот носи медиум. Одликувајќи се : - Нема покриеност на грбот - најлон/спандекс - машина што може да се пее - увезена - стил #SM105 без покриеност на грбот. Нема видливи линии, без иритирачки странични споеви. Непречено се вклопува. Ткаенина за дишење, истегнување од 4 пат. Совршена долна облека за тренингот, атлетски, обични, патувања, спорт, итн. Големина : S 0-2, M 4-6, L 8-10, XL 12-14.

Основните својства

Додатоци на производот