ГОСАМЕР Интимира Виолетова Танга Долна Облека
Неодамнешно

ГОСАМЕР Интимира Виолетова Танга Долна Облека

DEN 239.84

Това е достапна

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД ON GOSSAMER и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги понудат. Ќе најдете разноврсни трендови на гардероба кои ќе изгледаат совршено со разни тимови и прилики. Без разлика дали ви недостасува нешто модерно, секојдневно ИЛИ шик на ГОСАМЕР, изборот го има вашиот плакар, а вие, чекавте! НА ГОСАМЕР. Повод : Секојдневно. Големина : С М.Материјал : Најлон. Боја : Виолетова. Цврсто. Женски. Редовно. Долна облека. Танга. Мрежа. Нема Гаќи Линија. 100% Најлон.

Основните својства

Додатоци на производот