Playcraft Coventry Espresso 12 'Shuffleboard табела
Неодамнешно

Playcraft Coventry Espresso 12 'Shuffleboard табела

DEN 3.00

Това е достапна

Цврста лулка од мебел од тврдо дрво е обоена во богата завршница на еспресо. Исто така, достапно во еспресо или мед завршува. Лулка има унифицирани краеви на јака на коњи, витраж, детали за апликација од тврдо дрво на панелите за лулка и нозе. Вклучува климатски прилагодувачи и традиционално бодување во затворен простор со наведени блок броеви. Playcraft Coventry Espresso 12 'Shuffleboard Табела : Цврста лулка од мебел од тврдо дрво. Лулка има унифицирани завршувања на коња. Витраж, аплици за тврдо дрво за детали за панелите на лулка и нозе. Вклучува климатски прилагодувачи. Традиционален метод за бодување во затворен простор со наведени блок броеви. 1,75 "дебел цврсто дрво месар-блок-плејфилд. Playfield заврши со 10 палта лак за да се создаде мазна, сјајна површина. Тепихни wallsидови и олуци. Автентични стрелци на Абакус. Вклучува сет на Playcraft Deluxe, 2-1/8" тегови (4 (4 црвена/4 сина) и конзерва за восок со брзина. Димензии : 144 "l x 24" w x 31 "l. 1-годишна гаранција. Модел# shcoes12k.

Основните својства

Додатоци на производот