рамен црн циркониумски прстен со две жлебови во висок лак
Неодамнешно

рамен црн циркониумски прстен со две жлебови во висок лак

DEN 3.00

Това е достапна

Овој црн венчален прстен на циркониум е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалергичен. Оваа ставка има вклопување во удобност. 10мм рамен црн циркониумски прстен со две жлебови во висок лак : овој црн свадбен бенд е издржлив.

Основните својства

Додатоци на производот