Карат Т.В. Дијамант 14KT бел златен свадбен бенд
Неодамнешно

Карат Т.В. Дијамант 14KT бел златен свадбен бенд

DEN 5647.84

Това е достапна

Почитувајте ги вашите завети додека ја лизгате оваа волшебна бела златна свадбена бенд на дијаманти на нејзиниот прст, создавајќи момент кога двајцата секогаш ќе ги богатуваат. Дури и кога возбудливоста на свадбата се смири, овој прстен ќе послужи како сеќавање на тој ден и на вашата loveубов едни кон други во засекогаш. Империјал 1 Карат Т.В. Дијамант 14 KT бел златен свадбен бенд : Дијамант Тежина : 1 КТ. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 14 KT бело злато што може да се златни во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Основните својства

Додатоци на производот