Империјал 1 2CT TDW Diamond 10K жолто злато невестински сет
Неодамнешно

Империјал 1 2CT TDW Diamond 10K жолто злато невестински сет

DEN 1.00

Това е достапна

Почитувајте ја вашата невеста со овој елегантен дијамантски невестински сет направен во 10к жолто злато. Прстенот за ангажман прикажува дијамант од принцеза од 0,20c во центарот. Овој сјаен центар се граничи со рамка за облик на перничиња во форма на дијаманти, проследена со дијамантска јака. Прекрасно изработената широка шанка е украсена со три реда на тркалезни дијаманти и дизајн на милграјн. Завршете го овој исклучителен ансамбл, презентирајќи ја со соодветниот свадбен бенд со дијаманти, Snuggly одговара на прстенот за ангажман. Сјајни со дијаманти и полиран сјај, овој гламурозен изглед е оној што ќе го носи со голема гордост. Империјал 1/2 CT TDW Diamond 10 K жолто златно ореол невестински сет (H-I, I2).

Основните својства

Додатоци на производот