Bridgestone Dueler H L Alenza P255 55R- H гума
Неодамнешно

Bridgestone Dueler H L Alenza P255 55R- H гума

DEN 2.00

Това е достапна

Dueler Bridgestone Dueler H/L Alenza комбинира тивко и удобно возење со перформанси што ви овозможува да ја преземете контролата врз патот. Исклучителна влечење во незгодно време. Широките централни ребра ја подобруваат влечење. Намалување на бучавата за намалување на обрасците. Fits : 2009-16 Chevrolet Traverse LTZ 2012-13 Buick Enclave Base 2018 Chevrolet Traverse High Country 2010-11 Buick Enclave CXL 2011-16 GMC Acadia Denali 2017 GMC Acadia Limited 2018-23 Buick Enclave Avenir 2022-23 Acura MDX Sh-Shdd 2008 GMC Acadia SLT 2014-17 Buick Enclave Leather 2010 GMC Acadia SLE 2017-22 GMC Canyon Denali 2009-10 Saturn Outlook XR и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Основните својства

Додатоци на производот