КОЛЕКЦИЈА Женски Црн Затворен Ремен За Глуждот На Задната Пета Прилагодлив Ремен Локсли Шилести Пумпи За Облекување Со Брава со Прсти 7
Неодамнешно

КОЛЕКЦИЈА Женски Црн Затворен Ремен За Глуждот На Задната Пета Прилагодлив Ремен Локсли Шилести Пумпи За Облекување Со Брава

DEN 607.84

Това е достапна

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД КОЛЕКЦИЈАТА ПАТУВАЊА и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги понудат. Ќе најдете разноврсни трендови на гардероба кои ќе изгледаат совршено со разни тимови и прилики. Без разлика дали ќе се водат за исчезнати нешто модерно, повик, ИЛИ ШИК КОЛЕКЦИЈА ПАТУВАЊЕ има избор вашиот плакар, и вие, се чека за! ПАТУВАЊЕ КОЛЕКЦИЈА. Повод : Фустан. Големина : 7. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Црна. Пета. Пумпа. Затворена Задна Пета. Ремен За Глуждот. Прилагодлив Ремен. Тока. Висина На Петицата : 3.5. Тип На Пета : Стилето.

Основните својства

Додатоци на производот