Лос Анџелес Рамс-Капе Шлем Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34
Неодамнешно

Лос Анџелес Рамс-Капе Шлем Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

DEN 2.33

Това е достапна

Овој Тренд Меѓународниот Нфл Лос Анџелес Рамс-Капе Шлем 20 Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Нфл Лос Анџелес Рамс - Капе Шлем 20 Ѕид Постер Со Притисни Иглички : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени на барање користејќи најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Основните својства

Додатоци на производот