Спојката Кабел Одговара изберете: 1986-НИСАН СЕНТРА
Неодамнешно

Спојката Кабел Одговара изберете: 1986-НИСАН СЕНТРА

DEN 199.04

Това е достапна

Каблите на спојката ја поврзуваат педалата на спојката со вилушката за менување на менувачот. Старите кабли можат да се врзат, скршат или едноставно да станат слаби. Најдобрата поправка е да го замените стариот кабел со нов. КАБЛИТЕ НА СПОЈКАТА АТП се дизајнирани да одговараат и да функционираат исто како и оригиналниот дел за да обезбедат издржливост и долг век на траење. Спојката Кабел Одговара Изберете : 1986-1988 НИСАН СЕНТРА 4 Цил 1,6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основните својства

Додатоци на производот