Емско Група во. Супер Снег Цевка
Неодамнешно

Емско Група во. Супер Снег Цевка

DEN 1.67

Това е достапна

Карактеристики 2 тешки рачки за фаќање централниот панел на седиштата го држи возачот исклучен додатокот за снежно замрзнување го одржува винилот флексибилен двојно заварени шевови за екстремен снег тешки за играње, квалитетни конструкции спецификации Големина : 39"Димензија : 3,85" H x 7,35" W x 9,65" Лесна : 2,24 фунти-SKU : хрзнд758 нема избор на стил. 2 тешки рачки за зграпчување. Централниот панел на седиштата го држи возачот надвор од снегот. Анти замрзнување додаток за екстремни снег игра. Тешка квалитетна конструкција. Надувување. Избрани стилови.

Основните својства

Додатоци на производот