Сликање на Кејт и змеј “на завиткано платно
Неодамнешно

Сликање на Кејт и змеј “на завиткано платно

DEN 1.00

Това е достапна

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Рарт од Холи Воџан. -Наклучува сертификат за автентичност.-Професионално рачно истегнат. -Индеј печатење на платно за уметност. Тема : -Фигури. Пол : -нетрална. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Тип на производ : -Отпечаток на сликарство. Примарен уметнички материјал : -Канвас. Уметник : -Олеј Воџан. Боја : -Blue/Yellow. Големина 31 "H x 24 " W x 1.5 "D -големина : -Medium 25 " -32 ". Големина 39 " H x 30 "W x 1.5 " D -Големина : -Large 33 "-40 ". Големина 52 "h x 40 " w x 1.5 "d - големина : -ивертирана 41 " и погоре. Димензии : Големина 31 "H x 24 " W x 1.5 "D - целокупна висина - од горе до дно : -31 ". Големина 31 "h x 24 " w x 1.5 "d - целокупна ширина - од страна на страна : -24 ". Големина 31 "H x 24 " W x 1.5 "D - целосна тежина на производот : -7 bs. Големина 39 " H x 30 "W x 1,5 " D - целосна висина - од горе до дно : -39 ". Големина 39 " h x 30 "w x 1.5 " d - целокупна ширина - од страна на страна : -30 ". Големина 39 " H x 30 "W x 1.5 " D - целосна тежина на производот : Карактеристиките на MAAX7361 пристигнуваат подготвени да висат. Уметнички дела од Холи Воџан. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално се протегаше рака. Печатење на ликовно платно. Предмет : Бројки. Пол : Неутрален. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Тип на производ : Печатење на сликарство. Примарен уметнички материјал : платно. Уметник : Холи Воџан. Боја : Сина/жолта. Големина (31 "H x 24" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (39" H x 30 "W x 1.5" D) : Голем 33 "-40". Големина (52 "H x 40" W x 1,5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 31 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 31". Севкупна ширина - од страна на страна : 24 ". Севкупна тежина на производот : 7 bs. Големина 39" H x 30 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 39 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 30". Севкупна тежина на производот : 9 фунти. Големина 52 "H x 40" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 52". Севкупна ширина - страна на страна : 40 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 12 фунти.

Основните својства

Додатоци на производот