Студења за студио индустрии во Северна Каролина, светла на плажа на плажа на плажа, мапа на океанот, платно, wallидна уметност од студио за лиценцирање на уметност
Неодамнешно

Студења за студио индустрии во Северна Каролина, светла на плажа на плажа на плажа, мапа на океанот, платно, wallидна уметност

DEN 911.84

Това е достапна

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без димензии потребни за инсталација : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од студиото за лиценцирање на уметност уметност.

Основните својства

Додатоци на производот