Што е печатење на лама за сликање на завиткано платно
Неодамнешно

Што е печатење на лама за сликање на завиткано платно

DEN 219.84

Това е достапна

Ова што се печати за сликање на лама на завиткано платно е печатење на ликовно платно од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Уметничките дела ги прави iaулија Позихова. Професионално е рачно истегната, галерија завиткана во одржливо дрво што не се воеше, пристигнува подготвено за обесеност и вклучува сертификат за автентичност. Уметничкото дело го има потписот на уметникот од предната страна. Што е печатење на лама за сликање на завиткано платно.

Основните својства

Додатоци на производот