Tuphell Industries слонови марширајќи животни за сликање на животни wallидна уметност од Ziwei li, 30 40
Неодамнешно

Tuphell Industries слонови марширајќи животни за сликање на животни wallидна уметност од Ziwei li, 30 40

DEN 431.84

Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Зивеи Ли.

Основните својства

Додатоци на производот