Славина FSC1600AKL Војвотката во. Центриран Тапа За Бања Со Месинг Скокачки Прозорец, Мат Црн
Неодамнешно

Славина FSC1600AKL Војвотката во. Центриран Тапа За Бања Со Месинг Скокачки Прозорец, Мат Црн

DEN 3.33

Това е достапна

Изработен во пофалби до англиското благородништво, примерниот дизајн на оваа славина манифестира регалност и елеганција со своите црни порцелански рачки. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Војвотката 4 во. центрирана славина за бања со месинг скокачки прозорци и неговата избрана цврста конструкција од месинг и врвна завршница гарантирано ќе го гламуризираат ансамблот на вашиот дом во годините што доаѓаат. Гламуризирајте го вашиот дом денес со традиционалната елеганција на оваа славина. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста месинг конструкција. Кертриџ керамички диск без капе. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на излив на 60 ПСИ. Палубата монтирање 4 " центарсет 3-дупка инсталација. 1/2-14 нпсм врска. излив достигне : 5-1/8". дозвола за излив : 3-7/16". висина на изливот : 5-1/2". Рачките со двојна рачка ги исполнуваат упатствата НА АДА. Вклучува појавување заврши скокачки мозоци. Завршница отпорна на корозија. Лесен за чистење.

Основните својства

Додатоци на производот