Пакнвуд 210ББЛК 3. во. Црн Крај Бамбус Пик
Неодамнешно

Пакнвуд 210ББЛК 3. во. Црн Крај Бамбус Пик

DEN 0.33

Това е достапна

Црн Крај Бамбус Пик Пакнвуд е водечки производител на иновативни производи за услуги за храна повеќе од 35 години. Ние дизајнираме модерни, функционални и еколошки одржливи садови кои додаваат посебен шмек на вашата кулинарска презентација. Идејата е едноставна : создаваме вредност користејќи природни, органски и рециклирачки материјали. Нашите мазни и елегантни готови производи ја прават храната што ја послужувате попримамлива, сето тоа додека ја зачувуваме животната средина. Ние секогаш бараме да иновираме и да понудиме многу интересни нови предмети. Спецификациибојка : Црна Големина : 3,5 " Материјал : Бамбусова Тежина : 0,99 фунти-ШКУ : Pkwd2237 Црн Крај Бамбус Пик Пакнвуд е водечки производител на иновативни производи за услуги за храна повеќе од 35 години. Ние дизајнираме модерни, функционални и еколошки одржливи садови кои додаваат посебен шмек на вашата кулинарска презентација. Идејата е едноставна : создаваме вредност користејќи природни, органски и рециклирачки материјали. Нашите мазни и елегантни готови производи ја прават храната што ја послужувате попримамлива, сето тоа додека ја зачувуваме животната средина. Ние секогаш бараме да иновираме и да понудиме многу интересни нови предмети. Спецификации Боја : Црна. Големина : 3.5". Материјал : Бамбус. Тежина : 0,99 фунти. - ШКУ : ПКВД2237.

Основните својства

Додатоци на производот