Пријатно огниште нула дозвола за оган 36 ”панел за тули поставени за камини за гас
Неодамнешно

Пријатно огниште нула дозвола за оган 36 ”панел за тули поставени за камини за гас

DEN 2.00

Това е достапна

Пријатно огниште нула дозвола за дозвола 36 ”украсен лагер за тули за класичен и чист финиш. Пријатно огниште ZRP360 нула чистење Firebox 36 ”сет на панел за тули доаѓа во сет од 3 парчиња (лево, грб и десна страна). Комплетирајте со удар од двете страни за вашата линија за снабдување со гас. Реални панели за тули од керамички влакна. Традиционален комплет за лагер со лагер со влакна од влакна. Класичната шема на тули го завршува изгледот на вметнувањето на вашиот камин. Не е наменета за камини со горење на дрво. Погледнете и чувство на вистинска тула. Пред-финирано за брза и лесна инсталација. Врежана, текстурирана површина.

Основните својства

Додатоци на производот