Одлична вредност LED Т тубуларна сијалица, 2-вати е база затемнето меко бело 1pk
Неодамнешно

Одлична вредност LED Т тубуларна сијалица, 2-вати е база затемнето меко бело 1pk

DEN 2.33

Това е достапна

Ако барате сијалица што може да се вклопи во мали простори и да обезбеди топол сјај, можеби ќе сакате да ја земете предвид сијалицата со голема вредност T6 сијалицата со базата E12 Candelabra. Оваа сијалица има витка тубуларна форма која лесно може да се вклопи во тесни приклучоци. Исто така, има база E12 Candelabra, која е мала основа за завртки што е компатибилна со многу уреди и украсни тела. Оваа сијалица можете да ја користите во машини за шиење, микробранови, фрижидери и правосмукалки, како и во лустери, ноќни светла и ламби. Сијалицата со голема вредност T6 е исто така затемнета, така што можете да ја прилагодите осветленоста за да одговараат на вашето расположение и претпочитање. Покрај тоа, оваа сијалица има дизајн на влакно што личи на гроздобер светилки од минатото, давајќи му на вашиот простор носталгично и пријатно чувство. Големата вредност T6 сијалица со база E12 Candelabra е разноврсен и стилски избор за вашите потреби за осветлување. Одлична вредност Општа намена LED цевка светло, база на канделабра. Т6 светло на цевката, не-потпорна. 2 вати, 15 вати еквивалентни. 150 лумени со мека бела светлина. E12 База на Канделабра. 0,24 УСД годишно со 13 години време на живот (3 часа дневна употреба). Energy Star® Сертифициран.

Основните својства

Додатоци на производот