Малку семи
Неодамнешно

Малку семи

DEN 2.33

Това е достапна

Дајте му на стилското складирање на спалната соба на вашето дете кога ќе додадете канта за ткаенини за печатење на малите семиња во мешавината. Симпатичната шема на loveубовта е поставена на сите четири страни на корпата во злато што привлекува очи. Малку семиња корпа за злато печатење, loveубов печатење : Додадете стилски складирање во спалната соба на вашето дете со малото семе за печатење на ткаенини за печатење. Трендовски златен loveубов печатење е место од сите 4 страни. СВЕТСКИОТ БИН се вклопува во неколку мали семиња предмети за прилагодливо складирање. Измешајте и совпаѓајте со други канти за ткаенини за мали семиња за забавен и уникатен изглед (продаден одделно). Кантата за ткаенини мери да биде 11.02 ”h x 10.51” w x 10.51 ”г. Кантата за ткаенини ги исполнува или ги надминува барањата за тестирање на малолетнички CPSIA за да се обезбеди безбедноста на вашето дете. Набавката ја поддржува иницијативата за животински живеалишта на малите семе. Дознајте повеќе за. Малку семе е бренд за мебел што им обезбедува на семејствата со висок квалитет на детски производи со одличен стил. Малку семе е посветено на заштита и зачувување на животната средина за иднината на нашите деца. И тоа само започнува со малку семе.

Основните својства

Додатоци на производот