Urbane Ultimate Manimate 2-насочен дел од седум џебови целосен еластичен чистач, стил 9252
Неодамнешно

Urbane Ultimate Manimate 2-насочен дел од седум џебови целосен еластичен чистач, стил 9252

DEN 3.00

Това е достапна

Овој модерен карго Pant со права нога има шест џебови за максимално складирање, заедно со дополнителна јамка за банџи од десната страна. Има половината за влечење со прицврстувач и целосно функционална летачка патент. Двојно шевовите на иглата и шевовите на коленото обезбедуваат овие панталони да работат напорно како и вие. 54% Рејон/44% полиестер/2% спандекс Нашата крајна ткаенина Твил ткаени ткаенини со мекост слична на свила и суптилна двонасочна истегнување. Оваа ткаенина за дишење дава живописни бои што последно мијат по миењето . 6 џебови : 2 џебови за инсем, 2 џебови за лепенка и 1 страничен товар со поделба на инструменти. Двонасочно истегнување на удобноста. Современото прилагодено за да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето. 18 "директно нозе. Влечењето на половината со целосно функционална летачка патент. Јамки за појас, внатрешно отпорно на лизгање.

Основните својства

Додатоци на производот