Машки за машка резбарана шорцеви за месинџер Рипстоп
Неодамнешно

Машки за машка резбарана шорцеви за месинџер Рипстоп

DEN 0.33

Това е достапна

Дозволете ја авантурата да започне во овие карго -шорцеви на Ripstop со функционален дизајн на комунални услуги со повеќе џебови. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина 32. приближно. ИНСЕАМ : 12 ”. Јамки на ременот; Вклучен е појас Д-прстен. Поштенски мува со затворање на копчињата. Јаки од предната страна; џебови од грб. Странични карго џебови. 100% памук. Машина за перење. Увезени.

Основните својства

Додатоци на производот