Готвач Вратоврска Марама Шамија Дома Кујна Ресторан Хотел Келнер Пот Пешкир
Неодамнешно

Готвач Вратоврска Марама Шамија Дома Кујна Ресторан Хотел Келнер Пот Пешкир

DEN 0.67

Това е достапна

Спецификации : Шамија Во Моден и стилски стил што ве прави попрофесионални.Направено од висококвалитетен памук, удобен, перат и издржлив, може постојано да се користи.Различни бои и дезени за да ги исполнат вашите посебни барања.Префект избор за готвач, келнер и келнерка, широко користен во ресторан, кафуле, хотел.Тип : Готвач Шалматеријал : Памучни Карактеристики : Лесен За Чистење, Мек, Добра Замена Големина : 99см х 9см/38,98 "х 3,54" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Готвач Шамија Мода И стилски стил шамија што ве прави повеќе професионални. Направено од висококвалитетен памук, удобен, перат и издржлив, може постојано да се користи. Различни бои и дезени за да ги исполнат вашите посебни барања. Префект избор за готвач, келнер и келнерка, широко користен во ресторан, кафуле, хотел.

Основните својства

Додатоци на производот